| Moq: | 1 |
| Price: | negotiable |
| Standaardverpakking: | standaard de uitvoerpakket, of vanaf klantenverzoek |
| Leveringsperiode: | 1-30 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Deze hogetemperatuur warmtepomp biedt krachtige prestaties en hoge stabiliteit, met een maximale uitlaattemperatuur van het water van 75°C-80°C. Dit dankzij de speciale warmtepompcompressor en het intelligente temperatuurregelsysteem. De toepassing van een variabele frequentiebesturing verbetert de stabiliteit bij hoge temperaturen, waardoor deze energiezuiniger en milieuvriendelijker is.
Onze hogetemperatuur warmtepompen kunnen ook worden gebruikt voor warm tapwater en verwarmingsdoeleinden. Ze kunnen ook worden toegepast in gespecialiseerde industrieën (zoals voedselverwerking, elektrofornuizen, spuiten, verpakken en printen, chemische industrie en slachthuizen) die warm water temperaturen boven 55°C vereisen.
Kenmerken
1. EVI Compressor Technologie: Maakt gebruik van een Copeland EVI compressor, wat zorgt voor efficiënte werking onder diverse omstandigheden.
2. Compatibiliteit met meerdere voedingsbronnen: Ondersteunt 220V-240V eenfasige voeding en 380V-415V driefasige voeding.
3. Uitgebreide veiligheidsbescherming: Beschikt over temperatuur-, tijd-, waterstroom-, vorstbeveiliging, stroombeveiliging en drukschakelaars.
4. Flexibele aanpassing: Biedt opties voor volledige aanpassing, aanpassing in kleine batches en oplossingen op basis van ontwerp/monster.
5. Breed scala aan toepassingen: Geschikt voor villa's, hotels, fabrieken, ziekenhuizen en studentenflats.
6. Kwaliteitscertificeringen: Gecertificeerd met CE, ISO9001, CCC, CB, RoHS, SASO en SGS.
7. Hoge energie-efficiëntie: De energie-efficiëntieverhouding bereikt 2,52-2,56, wat ongeveer 70% energie bespaart in vergelijking met traditionele verwarmers.
Voordelen
1. Compressor
Onze grote warmtepompen gebruiken Copeland scrollcompressoren (VS), terwijl kleine warmtepompen compressoren gebruiken die speciaal zijn ontworpen voor warmtepompen met een hoge bedrijfsefficiëntie.
2. Elektrisch besturingssysteem
Via projectbesturingsfuncties kunnen de circulatiepomp, watercompensatie, watertoevoer, hulp elektrische verwarming en PID automatische ontdooiing eenvoudig worden geregeld. Gebruikers kunnen verschillende parameters instellen op basis van verschillende projectbehoeften en automatisering van het gehele systeem bereiken.
3. Shell-and-tube warmtewisselaar
De warmtepomp maakt gebruik van een hoogrendement shell-and-tube warmtewisselaar, met een warmtewisselingsoppervlak 3,7 keer groter dan dat van kale buizen. Het unieke ontwerp en de compacte spiraalstructuur zorgen voor voldoende warmtewisseling van het koelmiddel.
4. Elektronisch expansieventiel
We gebruiken expansieventielen van het merk Sanhua en hebben, in combinatie met het besturingssysteem van ons bedrijf, een speciale elektronische expansiecontroller ontwikkeld. Deze controller gebruikt digitale technologie om het koelmiddel aan te passen op basis van temperatuurfactoren om optimale stromingsprestaties en een hogere COP-waarde te bereiken.
Specificaties
| type | FKH-12I/GW | FKH-20II/GW | FKH-40II/GW |
| Zijdelingse luchtuitlaat | Bovenste luchtuitlaat | Bovenste luchtuitlaat | |
| Stroomspecificaties | 220V~50Hz | 380V 3N~50Hz | 380V 3N~50Hz |
| Verwarmingscapaciteit onder A1 bedrijfstoestand(20) |
12kW | 20kW | 40kW |
| Verwarmingsverbruik onder A1 bedrijfstoestand |
4.8kW | 8.2kW | 16.2kW |
| Verwarmingscapaciteit onder A2 bedrijfstoestand(7) |
11.5kW | 19kW | 38kW |
| Verwarmingsverbruik onder A2 bedrijfstoestand |
5.3kW | 8.7kW | 17.5kW |
| Verwarmingscapaciteit onder A3 bedrijfstoestand(-12) |
10.5kW |
17kW | 35kW |
| Verwarmingsverbruik onder A3 bedrijfstoestand |
5.3kW |
8.5kW | 19kW |
| Verwarmingscapaciteit onder A4 bedrijfstoestand(-20) |
9kW |
15kW | 30kW |
| Verwarmingsverbruik onder A4 bedrijfstoestand |
5.6kW |
9.3kW | 18.5kW |
| Maximale bedrijfsstroom | 40A | 35A | 70A |
| afvoer | 2.1m³/u | 3.5m³/u | 6.9m³/u |
| geluid | ≤56dB(A) | ≤58dB(A) | ≤60dB(A) |
| Waterdrukverlies | ≤72kPa | ≤75kPa | ≤75kPa |
| Afmetingen unit (lengte x breedte x hoogte mm) | 1030×410×1390 | 860×780×1780 | 1550×780×1780 |
| AANSLUITMAAT | DN32 (zeskantnippels) | DN32 (zeskant nippels) |
DN40 (zeskant nippels) |
| Gewicht unit (kg) | 160 | 212 | 412 |
Meer hulp nodig
Leomon biedt hoogwaardige ODM- en OEM-services, waarbij oplossingen op maat worden gemaakt voor uw behoeften. Ons ervaren team van ingenieurs en ontwerpers zal uw ideeën tot leven brengen. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie.
| Moq: | 1 |
| Price: | negotiable |
| Standaardverpakking: | standaard de uitvoerpakket, of vanaf klantenverzoek |
| Leveringsperiode: | 1-30 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Deze hogetemperatuur warmtepomp biedt krachtige prestaties en hoge stabiliteit, met een maximale uitlaattemperatuur van het water van 75°C-80°C. Dit dankzij de speciale warmtepompcompressor en het intelligente temperatuurregelsysteem. De toepassing van een variabele frequentiebesturing verbetert de stabiliteit bij hoge temperaturen, waardoor deze energiezuiniger en milieuvriendelijker is.
Onze hogetemperatuur warmtepompen kunnen ook worden gebruikt voor warm tapwater en verwarmingsdoeleinden. Ze kunnen ook worden toegepast in gespecialiseerde industrieën (zoals voedselverwerking, elektrofornuizen, spuiten, verpakken en printen, chemische industrie en slachthuizen) die warm water temperaturen boven 55°C vereisen.
Kenmerken
1. EVI Compressor Technologie: Maakt gebruik van een Copeland EVI compressor, wat zorgt voor efficiënte werking onder diverse omstandigheden.
2. Compatibiliteit met meerdere voedingsbronnen: Ondersteunt 220V-240V eenfasige voeding en 380V-415V driefasige voeding.
3. Uitgebreide veiligheidsbescherming: Beschikt over temperatuur-, tijd-, waterstroom-, vorstbeveiliging, stroombeveiliging en drukschakelaars.
4. Flexibele aanpassing: Biedt opties voor volledige aanpassing, aanpassing in kleine batches en oplossingen op basis van ontwerp/monster.
5. Breed scala aan toepassingen: Geschikt voor villa's, hotels, fabrieken, ziekenhuizen en studentenflats.
6. Kwaliteitscertificeringen: Gecertificeerd met CE, ISO9001, CCC, CB, RoHS, SASO en SGS.
7. Hoge energie-efficiëntie: De energie-efficiëntieverhouding bereikt 2,52-2,56, wat ongeveer 70% energie bespaart in vergelijking met traditionele verwarmers.
Voordelen
1. Compressor
Onze grote warmtepompen gebruiken Copeland scrollcompressoren (VS), terwijl kleine warmtepompen compressoren gebruiken die speciaal zijn ontworpen voor warmtepompen met een hoge bedrijfsefficiëntie.
2. Elektrisch besturingssysteem
Via projectbesturingsfuncties kunnen de circulatiepomp, watercompensatie, watertoevoer, hulp elektrische verwarming en PID automatische ontdooiing eenvoudig worden geregeld. Gebruikers kunnen verschillende parameters instellen op basis van verschillende projectbehoeften en automatisering van het gehele systeem bereiken.
3. Shell-and-tube warmtewisselaar
De warmtepomp maakt gebruik van een hoogrendement shell-and-tube warmtewisselaar, met een warmtewisselingsoppervlak 3,7 keer groter dan dat van kale buizen. Het unieke ontwerp en de compacte spiraalstructuur zorgen voor voldoende warmtewisseling van het koelmiddel.
4. Elektronisch expansieventiel
We gebruiken expansieventielen van het merk Sanhua en hebben, in combinatie met het besturingssysteem van ons bedrijf, een speciale elektronische expansiecontroller ontwikkeld. Deze controller gebruikt digitale technologie om het koelmiddel aan te passen op basis van temperatuurfactoren om optimale stromingsprestaties en een hogere COP-waarde te bereiken.
Specificaties
| type | FKH-12I/GW | FKH-20II/GW | FKH-40II/GW |
| Zijdelingse luchtuitlaat | Bovenste luchtuitlaat | Bovenste luchtuitlaat | |
| Stroomspecificaties | 220V~50Hz | 380V 3N~50Hz | 380V 3N~50Hz |
| Verwarmingscapaciteit onder A1 bedrijfstoestand(20) |
12kW | 20kW | 40kW |
| Verwarmingsverbruik onder A1 bedrijfstoestand |
4.8kW | 8.2kW | 16.2kW |
| Verwarmingscapaciteit onder A2 bedrijfstoestand(7) |
11.5kW | 19kW | 38kW |
| Verwarmingsverbruik onder A2 bedrijfstoestand |
5.3kW | 8.7kW | 17.5kW |
| Verwarmingscapaciteit onder A3 bedrijfstoestand(-12) |
10.5kW |
17kW | 35kW |
| Verwarmingsverbruik onder A3 bedrijfstoestand |
5.3kW |
8.5kW | 19kW |
| Verwarmingscapaciteit onder A4 bedrijfstoestand(-20) |
9kW |
15kW | 30kW |
| Verwarmingsverbruik onder A4 bedrijfstoestand |
5.6kW |
9.3kW | 18.5kW |
| Maximale bedrijfsstroom | 40A | 35A | 70A |
| afvoer | 2.1m³/u | 3.5m³/u | 6.9m³/u |
| geluid | ≤56dB(A) | ≤58dB(A) | ≤60dB(A) |
| Waterdrukverlies | ≤72kPa | ≤75kPa | ≤75kPa |
| Afmetingen unit (lengte x breedte x hoogte mm) | 1030×410×1390 | 860×780×1780 | 1550×780×1780 |
| AANSLUITMAAT | DN32 (zeskantnippels) | DN32 (zeskant nippels) |
DN40 (zeskant nippels) |
| Gewicht unit (kg) | 160 | 212 | 412 |
Meer hulp nodig
Leomon biedt hoogwaardige ODM- en OEM-services, waarbij oplossingen op maat worden gemaakt voor uw behoeften. Ons ervaren team van ingenieurs en ontwerpers zal uw ideeën tot leven brengen. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie.