| Moq: | 1 |
| Price: | negotiable |
| Standaardverpakking: | standaard de uitvoerpakket, of vanaf klantenverzoek |
| Leveringsperiode: | 1-30 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Onze 75°C-warmtepompen bieden een krachtige prestatie en hoge stabiliteit en zorgen voor een maximale uitlaatwatertemperatuur van 75°C.Dit is te danken aan hun speciale warmtepompcompressor en intelligent temperatuurregelsysteem.De toepassing van een variabele frequentieregelsysteem verbetert de stabiliteit onder hoge temperatuuromstandigheden, waardoor ze energiezuiniger en milieuvriendelijker worden.
Onze hoogtemperatuurwarmtepompen kunnen ook worden gebruikt voor huishoudelijk warm water en verwarming.,De Commissie is van mening dat de Commissie in de eerste plaats de nodige maatregelen moet nemen om de verpakkings- en drukindustrie, de chemische industrie en het slachtbedrijf te helpen.
Kenmerken
1. EVI-compressortechnologie: maakt gebruik van een Copeland-EVI-compressor, waardoor een efficiënte werking onder verschillende omstandigheden wordt gewaarborgd.
2. Compatibiliteit met meerdere stroomvoorzieningen: ondersteunt 220V-240V enkelfase en 380V-415V driefase stroom.
3- Uitgebreide veiligheidsbescherming: Temperatuur, tijd, waterstroom, antivries, stroombescherming en drukschakelaars.
4Flexibel aanpassen: biedt opties voor volledige aanpassingen, kleine batch aanpassingen en oplossingen op basis van ontwerpen/monsters.
5Een breed toepassingsbereik: Geschikt voor villa's, hotels, fabrieken, ziekenhuizen en studentenappartementen.
6. Kwaliteitscertificaten: Gecertificeerd met CE, ISO9001, CCC, CB, RoHS, SASO en SGS.
7- Hoge energie-efficiëntie: de energie-efficiëntie-ratio bereikt 2,52-2.56, met een energiebesparing van ongeveer 70% ten opzichte van traditionele verwarmingssystemen.
Voordelen
1. Compressor
Onze grote warmtepompen gebruiken Copeland-rolcompressoren (VS), terwijl kleine warmtepompen compressoren gebruiken die speciaal zijn ontworpen voor warmtepompen met een hoog bedrijfsdoeltreffendheid.
2Elektrisch besturingssysteem
Door middel van projectcontrolefuncties kunnen de circulerende pomp, watercompensatie, watervoorziening, elektrische verwarming en automatische ontdooiing door PID gemakkelijk worden beheerd.Gebruikers kunnen verschillende parameters instellen op basis van verschillende projectbehoeften en de automatisering van het hele systeem bereiken.
3. Schil- en buiswarmtewisselaar
De warmtepomp maakt gebruik van een zeer efficiënte warmtewisselaar met een oppervlakte van 3,7 maal de oppervlakte van blote buizen.Het unieke ontwerp en de compacte spiraalvormige structuur zorgen voor voldoende warmte-uitwisseling van het koelmiddel.
4Elektronisch expansieventiel
We gebruiken Sanhua-brand uitbreidingskleppen en hebben, in combinatie met het besturingssysteem van ons bedrijf, een speciale elektronische uitbreidingscontroller ontwikkeld.Deze controller gebruikt digitale technologie om het koelmiddel aan te passen op basis van temperatuurfactoren om optimale doorstroming en een hogere COP waarde te bereiken.
Specificaties
| type | FKH-12I/GW | FKH-20II/GW | FKH-40II/GW |
| Zijdelingse luchtuitlaat | Hoogste wind | Hoogste wind | |
| Vermogensspecificaties | 220V ̇ 50Hz | 380V 3N ≈ 50Hz | 380V 3N ≈ 50Hz |
| Verwarmingscapaciteit onder A1 bedrijfsconditie ((20) |
12 kW | 20 kW | 40 kW |
| Verwarmingsvermogen A1 werkomstandigheden |
4.8kW | 8.2 kW | 16.2 kW |
| Verwarmingscapaciteit onder A2 Werkomstandigheden (7) |
11.5 kW | 19 kW | 38 kW |
| Verwarmingsvermogen A2 Werkomstandigheden |
5.3 kW | 8.7 kW | 17.5 kW |
| Verwarmingscapaciteit onder A3 werkconditie ((-12) |
10.5 kW |
17 kW | 35 kW |
| Verwarmingsvermogen onder A3-werkomstandigheden |
5.3 kW |
8.5 kW | 19 kW |
| Verwarmingscapaciteit onder A4werk De toestand ((-20) |
9 kW |
15 kW | 30 kW |
| Verwarmingsvermogen onder A4-werkingsomstandigheden |
5.6 kW |
9.3 kW | 18.5 kW |
| Maximale werkstroom | 40A | 35A | 70A |
| ontslag | 2.1m3/h | 3.5 m3/h | 60,9 m3/h |
| geluid | ≤ 56 dB (A) | ≤ 58 dB (A) | ≤ 60 dB (A) |
| Verlies van de druk aan de waterzijde | ≤ 72 kPa | ≤ 75 kPa | ≤ 75 kPa |
| Grootte van de eenheid ((lengte x breedte x hoogte mm) | 1030×410×1390 | 860 × 780 × 1780 | 1550×780×1780 |
| CONNECT-grootte | DN32 ((hexagonale tepels)) | DN32 ((hexagoon) (bijvoorbeeld tepels) |
DN40 ((hexagoon) (bijvoorbeeld tepels) |
| Gewicht per eenheid ((kg) | 160 | 212 | 412 |
Meer hulp
Leomon biedt ODM- en OEM-diensten van hoge kwaliteit, die oplossingen op maat maken voor uw behoeften.Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie.
| Moq: | 1 |
| Price: | negotiable |
| Standaardverpakking: | standaard de uitvoerpakket, of vanaf klantenverzoek |
| Leveringsperiode: | 1-30 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Onze 75°C-warmtepompen bieden een krachtige prestatie en hoge stabiliteit en zorgen voor een maximale uitlaatwatertemperatuur van 75°C.Dit is te danken aan hun speciale warmtepompcompressor en intelligent temperatuurregelsysteem.De toepassing van een variabele frequentieregelsysteem verbetert de stabiliteit onder hoge temperatuuromstandigheden, waardoor ze energiezuiniger en milieuvriendelijker worden.
Onze hoogtemperatuurwarmtepompen kunnen ook worden gebruikt voor huishoudelijk warm water en verwarming.,De Commissie is van mening dat de Commissie in de eerste plaats de nodige maatregelen moet nemen om de verpakkings- en drukindustrie, de chemische industrie en het slachtbedrijf te helpen.
Kenmerken
1. EVI-compressortechnologie: maakt gebruik van een Copeland-EVI-compressor, waardoor een efficiënte werking onder verschillende omstandigheden wordt gewaarborgd.
2. Compatibiliteit met meerdere stroomvoorzieningen: ondersteunt 220V-240V enkelfase en 380V-415V driefase stroom.
3- Uitgebreide veiligheidsbescherming: Temperatuur, tijd, waterstroom, antivries, stroombescherming en drukschakelaars.
4Flexibel aanpassen: biedt opties voor volledige aanpassingen, kleine batch aanpassingen en oplossingen op basis van ontwerpen/monsters.
5Een breed toepassingsbereik: Geschikt voor villa's, hotels, fabrieken, ziekenhuizen en studentenappartementen.
6. Kwaliteitscertificaten: Gecertificeerd met CE, ISO9001, CCC, CB, RoHS, SASO en SGS.
7- Hoge energie-efficiëntie: de energie-efficiëntie-ratio bereikt 2,52-2.56, met een energiebesparing van ongeveer 70% ten opzichte van traditionele verwarmingssystemen.
Voordelen
1. Compressor
Onze grote warmtepompen gebruiken Copeland-rolcompressoren (VS), terwijl kleine warmtepompen compressoren gebruiken die speciaal zijn ontworpen voor warmtepompen met een hoog bedrijfsdoeltreffendheid.
2Elektrisch besturingssysteem
Door middel van projectcontrolefuncties kunnen de circulerende pomp, watercompensatie, watervoorziening, elektrische verwarming en automatische ontdooiing door PID gemakkelijk worden beheerd.Gebruikers kunnen verschillende parameters instellen op basis van verschillende projectbehoeften en de automatisering van het hele systeem bereiken.
3. Schil- en buiswarmtewisselaar
De warmtepomp maakt gebruik van een zeer efficiënte warmtewisselaar met een oppervlakte van 3,7 maal de oppervlakte van blote buizen.Het unieke ontwerp en de compacte spiraalvormige structuur zorgen voor voldoende warmte-uitwisseling van het koelmiddel.
4Elektronisch expansieventiel
We gebruiken Sanhua-brand uitbreidingskleppen en hebben, in combinatie met het besturingssysteem van ons bedrijf, een speciale elektronische uitbreidingscontroller ontwikkeld.Deze controller gebruikt digitale technologie om het koelmiddel aan te passen op basis van temperatuurfactoren om optimale doorstroming en een hogere COP waarde te bereiken.
Specificaties
| type | FKH-12I/GW | FKH-20II/GW | FKH-40II/GW |
| Zijdelingse luchtuitlaat | Hoogste wind | Hoogste wind | |
| Vermogensspecificaties | 220V ̇ 50Hz | 380V 3N ≈ 50Hz | 380V 3N ≈ 50Hz |
| Verwarmingscapaciteit onder A1 bedrijfsconditie ((20) |
12 kW | 20 kW | 40 kW |
| Verwarmingsvermogen A1 werkomstandigheden |
4.8kW | 8.2 kW | 16.2 kW |
| Verwarmingscapaciteit onder A2 Werkomstandigheden (7) |
11.5 kW | 19 kW | 38 kW |
| Verwarmingsvermogen A2 Werkomstandigheden |
5.3 kW | 8.7 kW | 17.5 kW |
| Verwarmingscapaciteit onder A3 werkconditie ((-12) |
10.5 kW |
17 kW | 35 kW |
| Verwarmingsvermogen onder A3-werkomstandigheden |
5.3 kW |
8.5 kW | 19 kW |
| Verwarmingscapaciteit onder A4werk De toestand ((-20) |
9 kW |
15 kW | 30 kW |
| Verwarmingsvermogen onder A4-werkingsomstandigheden |
5.6 kW |
9.3 kW | 18.5 kW |
| Maximale werkstroom | 40A | 35A | 70A |
| ontslag | 2.1m3/h | 3.5 m3/h | 60,9 m3/h |
| geluid | ≤ 56 dB (A) | ≤ 58 dB (A) | ≤ 60 dB (A) |
| Verlies van de druk aan de waterzijde | ≤ 72 kPa | ≤ 75 kPa | ≤ 75 kPa |
| Grootte van de eenheid ((lengte x breedte x hoogte mm) | 1030×410×1390 | 860 × 780 × 1780 | 1550×780×1780 |
| CONNECT-grootte | DN32 ((hexagonale tepels)) | DN32 ((hexagoon) (bijvoorbeeld tepels) |
DN40 ((hexagoon) (bijvoorbeeld tepels) |
| Gewicht per eenheid ((kg) | 160 | 212 | 412 |
Meer hulp
Leomon biedt ODM- en OEM-diensten van hoge kwaliteit, die oplossingen op maat maken voor uw behoeften.Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie.